Nagwek
Home Praca Ogłoszenia Ulubione

Filtruj

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie

Sprzedam meble Tilburg

Kategoria:
Sprzedam

Sprzedam stolik bialy, stolik czarny pod tv i szafeczke nocna, cena za szt /3e. Tilburg
tel:+31685131212

Przewóz osób i towarów Holandia - Polska (Wielkopolska) -Holandia

Kategoria:
Transport

Helena Express jest profesjonalną firmą przewozową, która świadczy usługi przewozowe na wysokim poziomie na rynku krajowym jak i międzynarodowym (Polska, Niemcy, Holandia, Belgia)

BUS HOLANDIA POLSKA POLSKA HOLANDIA

Kategoria:
Transport

PL NUMER +48 514 955 440

NL NUMER +31 684 080 295

Przewóz osób Polska, Niemcy, Holandia, Belgia

VIVARO,,
KONTAKT TELEFONICZNY LUB SMS.
-ReGULARNIE 4 RAZY W TYGODNIU

WYJAZD Z POLSKI; NIEDZIELA, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK

POWRÓT DO POLSKI; PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK.

Ogrodnik

Kategoria:
Dam pracę

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OGRODNIK
O/ŻP/K
Belgia

Opis stanowiska pracy :
• Możliwość podjęcia pracy od 1 czerwca 2015!
• Przycinanie krzewów, przycinanie drzew, żywopłotów

Rzeźnik - wykrawanie, trybowanie mięsa

Kategoria:
Dam pracę

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.
Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Rzeźnik
nr.ref:. RZ/HO/MS
miejsce pracy: Apeldoorn, Holandia

Zakres obowiązków:

Laweta/pomoc drogowa 24/7 POLSKA FIRMA-POLSKIE CENY

Kategoria:
Transport

Profesjonalna i rzetelna firma z Polski oferuje bardzo atrakcyjne warunki.Przy stałej współpracy oferujemy znaczne zniżki.

- Wyjazdy po auta zepsute lub zakupione na terenie (Niemiec,Francji,Belgi,Holandii,UK)
-Sprowadzamy uszkodzone auta z całej Europy do kraju w każde miejsce w raz z pasażerami do 3 osób.
- Transport po Polsce i za granicą.

Bosman..

Kategoria:
Szukam pracy

Bosman poszukje pracy na Barce,lub innej jednostce.Posiadam Książkę pracy-polską i niemiecką,oraz Sofiinumer.Jestem ze Szczecina.Tel;+48668065690.ozdrawiam.

Pracownicy upraw szklarniowych/polowych (rozne stanowiska)

Kategoria:
Dam pracę

Uitzendgroep Sun-Power B.V. dla swojego klienta z okolic Horst poszukuje osób na stanowiska pracownikow upraw szklarniowych/polowych.
Wymagania:
• Język angielski, niemiecki lub holenderski na poziomie podstawowym
• Umiejętność pracy w zespole
• Motywacja i zaangażowanie
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
• Wynagrodzenie według tabeli wiekowej

"Komunikacja w małżeństwie" - warsztaty

Kategoria:
Inne

Chcesz na nowo zakochać się w swojej żonie?

Chcesz na nowo pokochać swojego męża?

Chcesz w końcu zrozumieć swojego małżonka?

Zapraszamy Was razem na weekendowe warsztaty komunikacji w małżeństwie, które odbędą się 15-17 maja 2015 w
Gastenhuis Zusters Birgittinessen
Maasstraat 17
6001 EB Weert, Netherlands ‎

PRODUKCJA KANAPEK/AMSTERDAM

Kategoria:
Dam pracę

Praca przy produkcji kanapek.
REGION AMSTERDAM

WYMAGANIA:

-Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

-Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)