Nagwek
Home Praca Ogłoszenia Ulubione

Filtruj

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie

PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ-TRAKTORZYSTA

Kategoria:
Dam pracę

OPIS STANOWISKA:
Praca polega na porządkowaniu i pielęgnacji terenów zielonych: koszenie trawników, usuwanie liści i śmieci, kopanie, sadzenie, nawożenie, korzystanie z narzędzi i sprzętu itp.

WYMAGANIA:

• Gotowość do pracy na zewnątrz, w różnych warunkach atmosferycznych
• Prawo jazdy kat. B i T
• Umiejętność jazdy traktorem

KIEROWCA KOSIARKI SAMOJEZDNEJ

Kategoria:
Dam pracę

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w obsłudze kosiarek samojezdnych z trzema osobnymi elementami koszącymi
• Doświadczenie w pracach porządkowych lub pielęgnacji zieleni miejskiej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziany certyfikat bezpieczeństwa VCA
OFERUJEMY:
• Organizacja zakwaterowania oraz dojazdu do miejsca pracy

PRZEPROWADZKI POLSKA-HOLANDIA-EUROPA

Kategoria:
Transport

Firma Basmar oferuje Państwu transport i przeprowadzki na terenie całej Europy i nie tylko.
Zajmujemy się przewozem:
-mienie prywatne
-towar na paletach
-materiały budowlane(okna,drzwi,parapety etc)
-paczki mało /wielko-gabarytowe
-motocykle,kosiarki i inne urządzenia mechaniczne

WSZYSTKIE ZLECENIA ODBYWAJĄ SIĘ W SYSTEMIE DOOR TO DOOR/BEZ PRZEŁADUNKÓW

Bus Adres do Polski i Holandii z adresu pod adres mazowieckie łódzkie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie

Kategoria:
Transport

mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie
Wyjazdy z Polski: wtorek i piątek
Powroty: środa i sobota

Oferujemy Państwu przewozy osób z adresu pod adres w atrakcyjnych cenach. Dla stałych klientów i grup zorganizowanych korzystne rabaty! Tańsze przewozy przy zamówieniach w obydwie strony.

03.03 Wtorek z Holandii do Polski wlkp,lubuskiego,dolnośląskiego

Kategoria:
Transport

Witam jutro 03.03 Powrot do PL w woj.Wlkp. Lubuskiego,Dolnośląskie
Zabiorę Osoby,paczki,rowery,skutery,itp Tel +48668236836 Mirek

OPERATOR KOMBAJNU

Kategoria:
Dam pracę

Obsługa kombajnu do zbioru grochu.

WYMAGANIA:
-Doświadczenie w obsłudze kombajnu typu: PMC 979 lub Ploeger 530/538
-Mile widziane doświadczenie w obsłudze innych maszyn rolniczych
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Preferowana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
-Dyspozycyjność w okresie czerwiec-wrzesień
-Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

Energy Tour do Niemiec,Holandii i Belgii

Kategoria:
Transport

Zadzwoń lub napisz SMS:

+48724030054 +48785741056

LUBUSKIE
WIELKOPOLSKIE
ŁÓDZKIE
DOLNOŚLĄSKIE

Energy Tour przewóz osób na który Cię stać!!!

NAJTANIEJ->NAJBEZPIECZNIEJ->NAJWYGODNIEJ

- wyjazdy z Polski : środa , czwartek , sobota , niedziela
- wyjazdy z Holandii : czwartek, piątek , niedziela , poniedziałek , wtorek

Co Nas wyróżnia?

-krótki czas podróży
-internet Wi-Fi

DZIEŃ KOBIET W PARYŻU!

Kategoria:
Inne

Biuro Podróży „Molenaar Tours” zaprasza na dwudniową lub trzydniową wycieczkę z polskim przewodnikiem do Paryża w terminach: 06-07-08 marca 2015 (3 dni) lub 07-08 marca 2015 (2 dni).
Jeśli chcesz sprawić ukochanej kobiecie wyjątkowy prezent, zaproś ją do Paryża!
Zobacz więcej: www.wycieczki.nl

Uslugi transportowe i kurierskie

Kategoria:
Transport

Oferuje uslugi transportowe i kurierskie na terenie calej Holandii, Belgi, Niemiec i Francji.

Przeprowadzki

Mozliwosc zabrania 4 osób i podczepienie przyczepki, lawety do 3.5T.

Dowuz materialu na budowy

Wyjazdy do Ikei Hornbacha Gama Praxis itp...

Praca w restauracji (Holandia)

Kategoria:
Dam pracę