Nagwek
Home Praca Ogłoszenia Ulubione

Filtruj

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie

Wynajme mieszkanie/pokój dla pary w hoorn/zwaag/blokker

Kategoria:
Mieszkania

Witam razem z moją dziewczyną wynajmę mieszkanie lub pokój w Hoorn/zwaag/blokker
nr telefonu:0684671513
mail: Szpyra11@gmail.com

PRZEWOZY MIEDZYNARODOWE ENERGY BUS

Kategoria:
Kupię

UWAGA.!!!
MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB I PACZEK .!
Szybko, tanio i bezpiecznie. Oferujemy transport z Polski do: Niemiec -> Holandii -> Belgii -> Luksemburgu. Wyjazdy w ŚRODY SOBOTY Powroty w PIATKI PONIEDZIALKI spod wskazanych adresów (bez uciążliwych przesiadek.!).

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W BRANŻY METALURGICZNEJ

Kategoria:
Dam pracę

OPIS STANOWISKA:
Praca na linii produkcyjnej w branży metalurgicznej.

WYMAGANIA:
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Doświadczenie w pracy w branży metalurgicznej
-Umiejętności techniczne
-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:
-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie

ROZŁADUNEK KONTENERÓW

Kategoria:
Dam pracę

! od 55 euro ! Przewozy Osobowe do Polski Mustang ! od 55 euro !

Kategoria:
Transport

MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB

POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA

Busy do Holandii : codziennie wieczorem

Busy do Polski : codziennie wieczorem

Z adresu pod adres !

7 monitorów

Internet oraz Wi Fi

Województwa i miasta które obsługujemy:

Śląskie:

PRACOWNIK ZAKŁADU MIĘSNEGO

Kategoria:
Dam pracę

Praca w zakładzie mięsnym na różnych działach w tym przy pakowaniu mięsa, przy wieszaniu półtusz na hakach. Praca również dla operatorów wózków widłowych z holenderskim certyfikatem i doświadczeniem na powyższym stanowisku.

WYMAGANIA:
-Doświadczenie w pracy z mięsem
-Średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Wyjazdy do Polski i do Holandii CODZIENNIE. Busy z Holandii do Krakowa.

Kategoria:
Transport

Rezerwacja/ informacja busa: +48 600 357 059

TEL. +48 600 357 059

BUS POLSKA HOLANDIA
BUS HOLANDIA POLSKA

Zapraszamy!

Jeździmy codziennie!

Oferujemy:
* PRZEJAZDY NA MIEJSCE Z ADRESU POD WSKAZANY ADRES
* WYJAZDY Z POLSKI DO HOLANDII I NIEMIEC CODZIENNIE
* POWROTY Z HOLANDII I NIEMIEC DO POLSKI CODZIENNIE
* INTERNET WiFi PRZEZ CAŁĄ DROGĘ GRATIS

Transport mebli , dużych gabarytów Holandia - Polska (Śląsk,Opolskie,Małopolskie)

Kategoria:
Transport

Transport mebli , różnego rodzaju towarów Holandia - Niemcy - Polska (woj.Śląskie,Opolskie,Małopolskie.
Samochody szer.210,wys.230,dł.4.50 + przyczepy
Ubezpieczenie O.C.P.

Tel: (+48) 508-801-589
Skype: marcin32367

Szkolenie psów.

Kategoria:
Inne

Pozytywne szkolenie psów. Tel. 0644250259. Prosze dzwonić po 17 00.

20% rabatu na wyjazd z Polski 30.07

Kategoria:
Transport

Vip-Line przewóz osób i paczek Polska Holandia Niemcy Belgia
Śledź nasze promocje na:
Wyjazdy z Polski wtorek czwartek niedziela
Wyjazdy do Polski poniedziałek środa piątek
Obsługujemy:
kujawsko-pomorskie
wielkopolskie (przy A2, grupy 3+ całe województwo)

Polski sklep w NL

Kto jest online

Obecnie są 0 userów i 31 gości online.