Nagwek
Home Praca Ogłoszenia Ulubione

Filtruj

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie

Przewóz osób i paczek: NIEMCY, HOLANDIA, BELGIA, LUKSEMBURG - RafTrans Chojnice

Kategoria:
Transport

RAFTRANS Chojnice oferuje państwu licencjonowane:
- Przewozy osób i paczek do Niemiec;
- Przewozy osób i paczek do Holandii;
- Przewozy osób i paczek do Belgii;
- Przewozy osób i paczek do Luksemburga;
- Przewozy osób i paczek do Polski;
- Przewozy pracownicze > grupowe i indywidualne;
- Przewozy turystyczne > okazjonalne;

Kusy KOPARKI, WÓZKI, PRZEWÓZ RZECZY,HDS i inne

Kategoria:
Inne

Centrum Szkoleniowe LEKTOR - jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkolenia kierowców, spawaczy oraz operatorów w Polsce.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Zdobądź nowe UPRAWNIENA !!!

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia zawodowe:

- PRAWO JAZDY KAT. A, B, C, C+E, D

- Maszyny do robót ziemnych ( koparkoładowarki, ładowarki, koparki, spycharki itp.)

SOBOTA DO NL NIEDZIELA DO PL KUJAWSKO POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE

Kategoria:
Transport

Wolne miejsca na Sobotni wyjazd do NL oraz Niedzielny powrót do Polski. Oferujemy przewóz osób oraz paczek (paczki wyłącznie po trasie) na trasie Polska - Niemcy - Holandia. Ty też możesz podróżować wygodnie. Jedziesz do pracy za granicą? a może wracasz do kraju? Zadzwoń. Wolne miejsca na wyjazdy do Holandii i Polski.

Tłumaczenie i korekta - język polski i angielski

Kategoria:
Inne

Tłumaczenia i korekta: język polski – język angielski

Cena tłumaczenia obliczana jest na podstawie tekstu źródłowego i dotyczy stron A4 (1800 znaków ze spacjami).

Z języka angielskiego na język polski i odwrotnie

W trybie standardowym (do 3 dni): 20,00 EUR + VAT / strona A4

W trybie pilnym (do 2 dni): 30,00 EUR + VAT / strona A4

Lekcje języka polskiego dla obcokrajowców - Osdorp, Amsterdam lub Skype

Kategoria:
Inne

Lekcje polskiego z doświadczoną lektorką - na każdym poziomie
Dorośli i dzieci
Materiały do nauki wliczone w cenę.

Lekcje na żywo - Amsterdam Osdorp lub Skype
Zajęcia indywidualne - 15,00 EUR + VAT / 60 minut
2 osoby - 12,00 EUR + VAT / 60 minut (od osoby)
3 osoby - 10,00 EUR + VAT / 60 minut (od osoby)

Polish lessons with an experienced teacher - every level, adults and children

lekcje języka angielskiego - Osdorp Amsterdam oraz Skype

Kategoria:
Inne

Lekcje angielskiego na każdym poziomie prowadzone przez doświadczonego lektora - dorośli i dzieci

Zajęcia na żywo - Amsterdam (Osdorp) lub przez Skype
Cena: Zajęcia indywidualne - 12,00 EUR + VAT / 60 minut
2 osoby - 10,00 EUR + VAT / 60 minut (od osoby)
3 osoby - 8,00 EUR + VAT / 60 minut (od osoby)

przewozy miedzynarodowe

Kategoria:
Transport

UWAGA.!!!
MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB I PACZEK .!
Szybko, tanio i bezpiecznie. Oferujemy transport z Polski do: Niemiec -> Holandii -> Belgii -> Luksemburgu. Wyjazdy w ŚRODY SOBOTY Powroty w PIATKI PONIEDZIALKI spod wskazanych adresów (bez uciążliwych przesiadek.!).

RĘCZNY ROZŁADUNEK PRZESYŁEK

Kategoria:
Kupię

PRACA OD ZARAZ. Region Eindhoveen.

Praca w wiodącej firmie kurierskiej. Ręczny rozładunek paczek do magazynu. Praca na nocną zmianę.

WYMAGANIA:

-Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

-Zaświadczenie o niekaralności

-Doświadczenie w logistyce

-Dyspozycyjność na długi okres czasu

-Prawo jazdy kategorii B mile widziane

-Dokładność, odpowiedzialność

KIEROWCA KAT. CE

Kategoria:
Kupię

OPIS STANOWISKA:

Praca dla kierowcy kategorii CE, transport różnych kontenerów na terenie całej Holandii. W związku z pracą na terenie całego kraju konieczna jest chęć spędzania nocy w aktualnym miejscu transportu.

WYMAGANIA:

· prawo jazdy kat. CE oraz karta kierowcy

· znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

PRACOWNIK DO PAKOWANIA USZCZELEK

Kategoria:
Dam pracę

Praca na linii produkcyjnej:

-pakowanie, sortowanie uszczelek

-sprawdzanie jakości uszczelek

-ewidencja towaru

WYMAGANIA:

-Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

- Duża motywacja do pracy

- Zaświadczenie o niekaralności