Nagwek
Home Praca Ogłoszenia Ulubione

Filtruj

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie

Lakiernik i blacharz samochodowy z językiem

Kategoria:
Dam pracę

Siec warsztatów samochodowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Blacharza lub Lakiernika samochodowego z komunikatywnym językiem angielskim lub niemieckim

- Praca w renomowanej sieci warsztatów samochodowych

- Praca przy samochodach osobowych po wypadkach

- Warsztaty są w różnych miejscowościach

Oferujemy:

- darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach

Bukiety reczne i bandowe.

Kategoria:
Dam pracę

Biuro pośrednictwa pracy Alpha B.V poszukuje osob chetnych do pracy przy układaniu bukietów recznych ( z doświadczeniem) i bandowych w miejscowosci Poeldijk .

PRACOWNIK PRODUKCJI (SORTOWANIE I PAKOWANIE CEBULEK KWIATÓW)

Kategoria:
Dam pracę

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

Szukam pokoju do wynajęcia w Sassenheim

Kategoria:
Mieszkania

Mezczyzna lat 33 szuka pokoju w Sassenheim lub Warmond ewentualnie w okolicach od zaraz
tel.+31684368918

OPRYSKI NA MUCHY

Kategoria:
Sprzedam

Spray o totalnym działaniu na muchy i komary oraz muszki i meszki już w momencie oprysku. Do stosowania w mieszkaniach, restauracjach i biurach. Sprzedaż wysyłkowa sklep SZKODNIK

Glob bus wolne miejsca z Polski do HOLANDII

Kategoria:
Transport

UWAGA!! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA DO HOLANDII NA ŚRODĘ, CZWARTEK,PIĄTEK I PONIEDZIAŁEK. DO HOLANDII ORAZ NIEMIEC---> PODKARPACIE, MAŁOPOLSKA, ŚWIĘTOKRZYSKIE, ŚLĄSKIE DOLNOŚLĄSKIE I OPOLSKIE.

NOWE AUTA

DOOR TO DOOR

WI FI

WYSPANI KIEROWCY

WYJEŻDŻAMY W GODZINACH WIECZORNYCH

OBSŁUGUJEMY BELGIĘ, HOLANDIĘ, NIEMCY, POLSKĘ

CZEKAMY NA CIEBIE

Trening personalny! Rotterdam, Haga i okolice!

Kategoria:
Inne

Trening indywidualny pod okiem wykwalifikowanego trenera!
Rotterdam, Haga i okolice!
Pierwszy trening i konsultacja dietetyczna gratis !!!
GoAhead zaprasza na konsultacje dietetyczne i treningowe z zakresu:
• redukcja tkanki tłuszczowej
• kształtowanie pośladków, brzucha i ud
• rozbudowa muskulatury i poprawa wyników siłowych
• trening wydolnościowy
• konsultacje dietetyczne

Sprzedam meble Tilburg

Kategoria:
Sprzedam

Sprzedam szafe dwudrzwiowa biala-cena 50e, komode biala- 15e, sofe- 20e. Odbior osobisty. Tilburg. Zainteresowanym wysle zdjecia na maila.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Kategoria:
Dam pracę

OPIS STANOWISKA:
Praca na linii produkcyjnej:
Przygotowywanie i pakowanie kanapek
Ważenie, krojenie i pakowanie mięsa i słoniny

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Dyspozycyjność na długi okres czasu

OFERUJEMY:
Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
Zakwaterowanie
Obsługę kadrowo-administracyjną

Szukam pozyczki Holandia Waalwijk

Kategoria:
Inne

Szukam pozyczki gotowkowej w wysokosci 200e w Holandii. Okolice Waajwik

Kto jest online

Obecnie są 0 userów i 32 gości online.